קטלוג מוצרים

צור קשר-0722150308

חברתנו מספקת פתרונות למגוון מוסדות בארץ. בין לקוחותינו הרבים, נמנים כל בתי המלון, רשת פתאל, רשת דן, רשת ישרוטל, רשת רימונים, רשת אורכידיה, רשת אטלס, רשת אסטרל ועוד מגוון גדול של בתי מלון, צימר ועוד. כל בתי החולים, שרותי בריאות כללית, קופת חולים מאוחדת, קופת חולים מכבי ובתי אבות. חברתנו גאה ליטול חלק בפרויקטים רבים ברחבי הא...

צור קשר-0722150308

חברתנו מספקת פתרונות למגוון מוסדות בארץ. בין לקוחותינו הרבים, נמנים כל בתי המלון, רשת פתאל, רשת דן, רשת ישרוטל, רשת רימונים, רשת אורכידיה, רשת אטלס, רשת אסטרל ועוד מגוון גדול של בתי מלון, צימר ועוד. כל בתי החולים, שרותי בריאות כללית, קופת חולים מאוחדת, קופת חולים מכבי ובתי אבות. חברתנו גאה ליטול חלק בפרויקטים רבים ברחבי הארץ, כגון: פרויקט בית חולים אסותא ברמת החייל, שבו כל פחי הדוושה והפחים הדקורטיביים, שווקו על ידינו. כמו כן, לקחנו חלק באבזור מחלקות שנפתחו בבתי חולים בארץ, כגון: מיון חדש בבית החולים איכילוב, מחלקת יולדות חדשה בבית חולים סורוקה, מחלקת יולדות בבית החולים קפלן ועוד...


מלבד פתרונות למוסדות הרפואיים והמלונאים, אנו משווקים מוצרים לקניונים, מרכזי ביג, מפעלים, חברות ניקיון, חברות ניהול מבנים, חברות הייטק, בתי ספר, מסעדות, מאפיות, קונדיטוריות, בתי קפה, אולמות אירועים, בתי הארחה ולקוחות פרטיים.


בין מוצרינו:


מבחר פחי אשפה:

אנו משווקים פחי אשפה איכותיים ועמידים לאורך זמן, בכל הגדלים והסוגים, המיועדים למטבח המוסדי, למטבח המלונאי ולמטבח הפרטי. כל פחי האשפה מותאמים לדרישות הלקוח, בהתאם למקום המיועד לפח האשפה, לגודל הפח הרצוי ולסוג הפסולת. לכל מקום פח מושלם עבורו: לחדרים, למשרדים, לחדרי אירוח בבתי מלון, לחדרי אמבטיה ולחדרי שירותים. בין מוצרינו:


1. פחי אשפה גדולים, המיועדים לכמות פסולת גדולה: כגון פחי דוושה גדולים המותאמים לכמות פסולת גדולה, המתאימים למקומות שבהם נדרשת פתיחת פח ללא מגע יד אדם. פחי דוושה אלו מגיעים בנפח 70 ליטר, 90 ליטר ו-120 ליטר.


2. מגוון רחב של פחי דוושה איכותיים לשוק הרפואי:

• פחי דוושה לשירותים (המגיעים בנפח 10 ליטר, 15 ליטר ו-17 ליטר).

• פחי דוושה לחדרי אמבטיה (כגון 25 ליטר).

• פחי דוושה לחדרי אשפוז (30 ליטר, 45 ליטר ו-60 ליטר).

• פחי דוושה לפרוזדורי בתי החולים (45 ליטר ו-60 ליטר).


ניתן לבחור פחי דוושה ייחודיים, כגון פח דוושה עם מכסים בצבעים שונים ופחי דוושה בצבע אחיד, לזיהוי פסולת זיהומית (כגון פח דוושה כתום).


3. פחי מחזור ייחודיים לשמירה על איכות הסביבה: אנו בטוחים שעל ידי מתן פתרון מושלם להפרדת הפסולת, המחזור הופך לקל יותר. פחי המחזור של חברת מדיליין משווקים לגני ילדים, בתי ספר, עיריות, חברות הייטק רבות וכן לחברת "טבע" ולחברת "קוקה קולה".


לחברתנו מספר דגמים של פחי מחזור: דגמים המתאימים למוסדות גדולים ודגמים המתאימים לשוק הפרטי. בין הדגמים, ניתן למצוא:


עמדות פחי מחזור גדולות המתאימות למוסדות, עמדות מחזור ממתכת או מנירוסטה וכן פחי מחזור מחולקים המיועדים להפרדת פסולת יבשה ורטובה.


• פחי מחזור מפלסטיק, המתאימים למחזור בקבוקים, מחזור פחיות וכן פחי מחזור לנייר.


• פחי נירוסטה מפוארים ודקורטיביים, במבחר בגדלים שונים ובמגוון עיצובים מיוחדים, המיועדים לשימוש פנים או חוץ. בין מגוון פחי הנירוסטה, ניתן למצוא: פחים עם/בלי מאפרה, פחים ללובי עם מכסה מטוטלת ופחי חצר. כל פחי הנירוסטה כוללים מיכל פנימי לאיסוף הפסולת. כל פחי הנירוסטה באיכות מצוינת וניתן להתאימם למקומות שונים, בהתאם לדרישתכם.


4. מגוון רחב של פחי חצר איכותיים למוסדות גדולים, עיריות ומשרדי ממשלה.

בקטגוריה זו תמצאו פחי חצר מעץ, ממתכת, מנירוסטה ופחים מחומרים משולבים. כל פחי החצר כוללים מיכל פנימי לאיסוף הפסולת.


----

מגוון עגלות:

אנו משווקים מבחר רחב של עגלות קשיחות ואיכותיות, לשוק המוסדי הרפואי וכן לשוק המלונאי:


1. עגלות אשפה לחדרי אשפה: קיימים גדלים שונים של עגלות אשפה, כגון 120 ליטר, 140 ליטר, 240 ליטר, 360 ליטר, 660 ליטר ו-1100 ליטר. עגלות האשפה משווקות במספר צבעים, כגון צהוב, לזיהוי פסולת זיהומית. כמו כן, קיימות עגלות אשפה בצבעים כחול, חום וירוק.


2. עגלות שירות: חברתנו משווקת עגלות שירות במגוון סוגים - כגון עגלות שירות מפלסטיק ועגלות שירות מנירוסטה.


• עגלות שירות מפלסטיק - קיימות במגוון מידות ובמספר מדפים שונה, כגון עגלת שירות עם 2 מדפים, עגלת שירות עם 3 מדפים ואף עגלת שירות עם 4 מדפים - הכל בהתאם לדרישה ולצרכי הלקוח. ניתן להוסיף משני צדדי העגלה, מכלים המתאימים לאיסוף פסולת ולאיסוף סכו"ם.


• עגלות שירות מנירוסטה איכותית, בעלות גלגלים איכותיים, שהן חזקות ומתאימות להובלת משאות שונים.

חברתנו משווקת את עגלות הנירוסטה לכל המוסדות ולכל בתי החולים בארץ, לצורך הובלת מזון והובלת ציוד רפואי ואף לחדרי הניתוח בבתי החולים. חברתנו מייצרת עגלות שירות מנירוסטה בגדלים שונים, בהתאם למידות ולדרישות מיוחדות של הלקוח. ניתן להוסיף תוספות מיוחדות (כגון מעקה או סגירת עגלת הנירוסטה). קיימות עגלות נירוסטה עם 2 מדפים וכן עגלות נירוסטה עם 3 מדפים.


3. עגלות ניקיון: אצלנו תמצאו את המגוון הרחב של עגלות הניקיון, הנותן מענה לכל נושא הניקיון. עגלות אלו משווקות למוסדות ולחברות ניקיון רבות בארץ והן מיובאות ממיטב היצרנים בעולם, תוך התאמתם לדרישות הלקוח בארץ.


• עגלות ניקיון קטנות המתאימות לניקוי מספר קטן של חדרים ו/או עגלות ניקיון המתאימות למקומות קטנים ועגלות ניקיון גדולות ומפוארות, המשלבות בתוכן דליים רבים, מסחטה וכן מקומות לאחסון חומרי הניקוי.

לעגלות הניקיון משווק ציוד נלווה לסיוע בעבודת הניקיון, כגון דליים, ערכות מיקרופייבר, ערכות לניקוי חלונות ועוד וכל זאת לעבודה קלה ויעילה יותר. עגלות הניקיון מיוצרות מפלסטיק או ממתכת או משילוב בין השניים.


4. עגלות חדרנית ועגלות כביסה: אנו מציעים מגוון רחב מאוד של עגלות חדרנית ועגלות כביסה, המשווקות לשוק המלונאי ולמוסדות גדולים. אלו העגלות האיכותיות והנוחות לניוד, שקיימות. עגלות הכביסה הינן במספר גדלים כך שניתן להתאימן בכמות הכביסה הנדרשת וגם לאופי המקום, לבתי מלון, אך לא רק. העגלות שאנו משווקים, מגיעות במגוון רחב: קיימות עגלות כביסה מפלסטיק, ממתכת, משילוב של מתכת ופלסטיק, עם שק לאיסוף הכביסה. העגלות משווקות במגוון גדלים, המתאימים לניקוי של מספר חדרים שונה.


----

אוגרי כביסה

אנו מייצרים ומשווקים אוגרי כביסה לסקטור הרפואי.

חברתנו מפתחת ומייצרת "כחול לבן", אוגר כביסה ייחודי ממתכת, שפותח בהתאם לדרישות בארץ, בשני גדלים שונים. אוגר הכביסה כולל דוושה ומכסה, על מנת למנוע מגע יד אדם בפתיחתו. ניתן להשתמש בשק כביסה הנתפר בארץ או לחילופין, בשקית ניילון, על ידי תלייתו על אוגר הכביסה. אוגר הכביסה ממתכת משווק בדגם יחיד, או אוגר כביסה בדגם זוגי ואף בדגם שלישייה. כל אוגרי הכביסה כוללים מנגנון דוושה איכותי ועשויים ממתכת צבועה בתנור, למניעת החלדה.


בנוסף, חברתנו מייבאת דגמים רבים של אוגרי כביסה המיוצרים על ידי מיטב היצרנים באירופה:

אוגר כביסה יחיד עם מכסה בצבע אדום או אוגר כביסה יחיד עם מכסה בצבע כחול. קיים גם דגם של אוגר כביסה זוגי או אוגר כביסה שלישייה וכן אוגרי כביסה בדגם רביעייה. כל האוגרים עשויים מחומרים איכותיים וכוללים דוושה ומכסה. ניתן גם לקבל דגמים של אוגרי כביסה ללא דוושה או ללא מכסה.


----

עמודי אינפוזיה

אנו משווקים עמודי אינפוזיה מנירוסטה איכותית – שנרכשו על ידי בתי חולים רבים בארץ:

תוכלו לבחור מבין דגמים שונים של עמודי אינפוזיה, כגון עמודי אינפוזיה עם שתי זרועות, עמודי אינפוזיה עם ארבע זרועות ועמודי אינפוזיה עם מעמד למתקן טיפות. כמו כן, ניתן להוסיף לעמוד האינפוזיה ידית אחיזה.


----

פרגודים

תוכלו לבחור פרגודים מנירוסטה או מאלומיניום. כל הפרגודים בעלי בד איכותי ועמיד וניתן לבחור את מספר הכנפיים.

התמונות בקטלוג המוצרים הם להמחשה בלבד

עוד

קטלוג מוצרים נמצא 1 מוצר.

תת קטגוריות

 • פחי אשפה


  אם אתם מחפשים פחי אשפה – הגעתם למקום הנכון. המגוון הרחב של חברת מדיליין לפחי האשפה, הינו הגדול והאיכותי ביותר. באתר שלנו תמצאו פחים ממגוון חומרים: מפלסטיק, מתכת , נירוסטה ועוד - במגוון עיצובים יפים, פחים לכל מקום ולכל מטרה. ניתן להתאים פחי אשפה בהתאם לדרישותיכם ובהתאם לפסולת.


  חברת מדיליין מתמחה בשיווק פחי אשפה לשוק המוסדי והעסקי. את הפחים שלנו תוכלו לראות בקניונים רבים ברחבי הארץ, בחדרי אירוח ובבתי מלון ועוד. פחי האשפה שלנו מיוצרים תוך מחשבה על נוחות ואיכות מרביות וכן בהתאם לדרישה ולצרכים של הלקוחות.


  חברתנו משווקת דגמים רבים של פחי אשפה
  :


  פחי אשפה לחצר

  אנו מציעים פחי אשפה לחצר במגוון חומרים: ממתכת, מעץ, מנירוסטה ועוד, במגוון עיצובים מרהיבים. פחי האשפה לחצר מיוצרים באיכות מעולה וכוללים מכלים פנימיים. ניתן לקבלם עם מאפרה או ללא מאפרה. ניתן לקבע את הפח לאדמה/לבטון או להניח את פחי האשפה ללא קיבוע.


  פחי אשפה לשטחים ציבוריים

  בקטגוריה זו תוכלו למצוא פחי אשפה בנפחים גדולים ובמגוון דגמים וחומרים: נירוסטה (עם מכסה מטוטלת, עם מאפרה ועוד), מתכת או פלסטיק - הכל בהתאם לדרישה ולצרכים שלכם.


  פחי אשפה ביתיים, המותאמים לחדרים

  כאן תמצאו פחי אשפה בנפחים שונים: 25 ליטר, 30 ליטר, 45 ליטר ו-60 ליטר.

  ישנם פחי אשפה הכוללים מכסה ודוושה, לפתיחה נוחה והיגיינית של פח האשפה.


  פחי אשפה למשרדים

  בקטגוריה זו תמצאו פחי אשפה משרדיים לנייר, ללא מכסה וללא דוושה.


  פחי אשפה לחדרי אירוח ולבתי מלון בכל הארץ

  אנו משווקים פחי אשפה לחדרי אירוח ולבתי מלון בכל הארץ. פחים אלו עשויים ממתכת או מפלסטיק הכולל כיסוי דמוי עור דקורטיבי. ישנם גם פחי אשפה החסינים לאש, פחי אשפה עם גוף נשלף ופחים עם טבעת ניקל/זהב - הכל בהתאם לדרישתכם.


  פחי אשפה למחזור

  חברתנו משווקת מגוון פחי אשפה למחזור:


  פחי אשפה למחזור בעמדות גדולות
  – כל עמדה בנויה ממספר פחי אשפה, בהתאם לדרישה. כל פח אשפה מותאם למחזור פסולת מסוימת, כגון פח אשפה למחזור פחיות, מחזור נייר, מחזור סוללות, מחזור פסולת אורגנית ומחזור בקבוקים. פחי האשפה בעמדות המחזור עשויים מחומרים שונים: נירוסטה, מתכת ואף עץ.


  פחי אשפה בייתים למחזור, עם חלוקה
  - שיקלו עליכם להפריד את הפסולת, לפסולת רטובה ופסולת יבשה. פחים אלו עשויים מפלסטיק קשיח וכוללים דוושה, לפתיחה נוחה והיגיינית.


  פחי אשפה מפלסטיק

  חברתנו משווקת פחי אשפה מפלסטיק, המגיעים בגדלים ונפחים שונים, כגון:

  140 ליטר, 240 ליטר, 360 ליטר, 1100 ליטר וכו'.

  פחי אשפה אלו מיוצרים מפלסטיק איכותי, מגיעים עם גלגלים ועמידים לאורך זמן.


  פחי אשפה עם פתח שובך / מתנדנד

  פחי אשפה נוספים המשווקים על ידי חברת מדיליין, הם פחים עם פתח שובך/מתנדנד. פחים אלו עשויים מפלסטיק קשיח עם מכסים. המכסים מוצעים במגוון צבעים: אדום, כחול, ירוק, צהוב ולבן.

  פחי אשפה אלו משווקים במספר גדלים: 50 ליטר, 25 ליטר וכן 12 ליטר.


  אתם מוזמנים לגלוש באתר שלנו ולהתרשם ממבחר פחי האשפה שלנו.
  נשמח להתאים לכם את פחי האשפה המושלמים עבורכם.
  לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 072-2150309, 072-2150308

 • עגלות שירות ואביזרים...


  חברת "מדיליין יבוא ושיווק" מציעה מגוון רחב של עגלות – המיועדות לשינוע יעיל, מהיר ונוח.

  העגלות שלנו מיוצרות מפלסטיק, נירוסטה או מתכת – הכל בהתאם לדרישת הלקוח.


  1. עגלות שירות איכותיות מפלסטיק ונירוסטה, במגוון גדלים ומדפים.

  עגלות שירות מפלסטיק

  • לנוחיותכם, אנו מציעים עגלות שירות מפלסטיק עם שניים, שלושה או ארבעה מדפים.

  • אנו מציעים עגלות שירות ברוחב ואורך שונים, המתאימים למגוון צרכים.

  • ניתן להוסיף לעגלות שירות - מכלי פלסטיק לפינוי פסולת.

  • לבחירתכם, עגלות שירות בצבע לבן, אפור או שחור.


  עגלות שירות מנירוסטה

  • אנו מציעים עגלות נירוסטה מודולריות, במגוון גדלים.

  • ניתן לייצר עגלות נירוסטה בגדלים שונים - בהתאם לדרישה.

  • ניתן להרכיב שניים או שלושה מדפים, בהתאם לצורך.


  כמו כן, חברתנו משווקת עגלות שירות למטבחים מוסדיים, כגון עגלות נירוסטה בעלות מכלי פלסטיק בגדלים שונים, המיועדות לחלוקה ולאיסוף של כלים.


  2. מגוון רחב של עגלות ניקיון - אשר מספקות מענה מצוין למגוון שטחים ולמגוון צרכים

  • בין העגלות שלנו, תמצאו עגלות אשר ניתן לשאת עליהן חומרי ניקיון ואף עגלות ניקיון גדולות, בעלות סוגרי בטיחות במגירות.

  • אנו מציעים עגלות ניקיון המעוצבות בעיצוב אקסקלוסיבי, המתאימות לשטחים ציבוריים ויוקרתיים.

  • העגלות מיוצרות מפלסטיק איכותי. ניתן לצרף להן דליי ניקוי בגדלים שונים (6-12 ליטר) ואף בצבעים שונים.

  • בנוסף, אנו גם משווקים עגלות ניקיון ממתכת ומנירוסטה.


  3. עגלות חדרנית מפוארות במגוון דגמים

  • עגלות החדרנית שאנו משווקים, יוצרו תוך מחשבה על נוחות מרבית, מידוף מתאים ושינוע העגלות בקלות ויעילות.

  • לבחירתכם עגלות חדרנית בגדלים שונים, המתאימות לשינוע העגלה במקומות צרים וקטנים וכן עגלות המתאימות לניקוי חדרי אירוח.

  • בנוסף, ישנם דגמים של עגלות עם/בלי דלתות וכן דגמים בעלי שק אחד או יותר, לאיסוף כביסה.


  4. עגלות כביסה באיכות הטובה ביותר, אשר מיוצרות אצל מיטב היצרנים בארץ ובחו"ל

  • קיימות עגלות כביסה לשינוע כמות גדולה של כביסה, עגלות כביסה עם מסגרת מתכת/ללא מסגרת מתכת וכן עגלות פתוחות, אשר ניתן לכסותן עם כיסוי בד מיוחד.
  • קיימות עגלות כביסה מפלסטיק איכותי או עגלות כביסה מניקל, הכוללות שק ומתאימות לשינוע כביסה בכמות בינונית.
  • בנוסף, ישנם כלובי כביסה ממתכת וכן ניתן להוסיף מדפים, בהתאם לצורך. את עגלות הכלוב ניתן להזמין במס' גדלים, עם דלתות שונות, בהתאם לדרישה.


  5. עגלות רום סרוויס יוקרתיות המיועדות למלונות יוקרה

  עגלות בציפוי זהב, אשר מגיעות במגוון גדלים ועיצובים, המביאות את היוקרה לחדרי האירוח.


  זהו רק חלק ממגוון העגלות המשווקת ע"י חברת "מדיליין יבוא ושיווק".
  אתם מוזמנים לגלוש בקטגוריה "עגלות" ולבחור את העגלה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

 • כלי מטבח


  חברת מדיליין משווקת מגוון גדול של ציוד מטבחי איכותי, המיועד למסעדות, בתי מלון ועוד
  .


  בין מוצרינו
  :

  • סמובר

  • דיספנסרים לשתייה

  • מגשי מלצרים

  • עגלות מסלולים

  • שפינג דיש

  • סלי כוסות

  • טרמופורטים

  • מתקני שתיה

  • ועוד מגוון רחב של ציוד מטבחי

  לקבלת הצעת מחיר לכלי מטבח, חייגו עכשיו: 072-2150309 או 072-2150308

 • ציוד לבתי מלון


  חברת מדיליין יבוא ושיווק בע"מ נותנת פתרונות ושירותים לבתי מלון רבים בארץ. בין לקוחותינו: רשת פתאל, רשת דן, רשת רימונים, רשת אורכידאה, רשת ישרוטל, רשת קראון פלזה רשת אטלס ועוד.
  בנוסף, אנו משווקים ציוד לבתי הארחה, צימרים, מלונות בוטיק ועוד.


  בין מגוון המוצרים שאנו משווקים, ניתן למצוא:
  עגלות בל בוי, עגלות רום סרוויס, עגלות חדרנית, עגלות כביסה, עגלות משק בית, עגלות נירוסטה, ציוד מטבחי (כגון שפינג דיש, סמובר, מתקני שתיה וכו') ועוד שלל מוצרים וציוד לבתי מלון.

  לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר חייגו עכשיו 072-2150309 | 072-2150308

 • ציוד רפואי


  כבר 25 שנים, שחברתנו משווקת ציוד רפואי ונחשבת לאחת החברות המובילות בתחום. המוצרים שלנו הינם בעלי סטנדרטים גבוהים ובאיכות ללא פשרות ומיוצרים על ידי מיטב החברות בעולם.

  בין לקוחותינו - מרפאות, בתי חולים כלליים, בתי חולים גריאטריים, בתי אבות, מוסדות לדיור מוגן ועוד.

  בין מוצרינו:
  • פחי דוושה
  • עמודי אינפוזיה
  • פרגודים
  • אוגרי כביסה
  • עגלות נירוסטה
  • אחות אילמת (שולחנות שבעזרתם מטופלים יכולים לקרוא, לשתות ולאכול - כאשר הם שוכבים במיטה) ומוצרים רבים נוספים.


  לקבלת הצעת מחיר לציוד רפואי במחירים אטרקטיביים במיוחד,
  חייגו עכשיו: 072-2150309 או 072-2150308

 • עמודי תור והכוונה


  חברת "מדיליין יבוא ושיווק" מייבאת עמודי תור יפים, יציבים ואיכותיים - שמטרתם לכוון קהל למקומות שונים. בעזרת עמודים אלו, ניתן לנהל תורים בצורה מסודרת ונעימה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של עמודי תור - והכל בהתאם לעיצוב המקום ולדרישות שלכם.
  לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו: 072-2150309 | 072-2150308

  חברתנו משווקת עמודי תור באיכות הטובה ביותר: בסיסי העמודים הינם יציבים במיוחד והחבלים באיכות מרבית. עמודים אלו מגיעים במגוון רחב ומתאימים למגוון עסקים, מוסדות וארגונים.


  מדוע יש צורך בעמודי תור
  ?

  ניהול עמידה בתור - בזמנים עמוסים במיוחד (כגון שעות עמוסות או מועדים עמוסים), כמעט ואי אפשר לקיים תור, ללא השימוש בהם. עמודים אלו הם פלא של ממש: בעזרתם תוכלו לתכנן כיצד הלקוחות שלכם יעמדו בתור וכך לשמור על שליטה וסדר במקום.


  מניעת בלבול - עמודי תור מונעים בלבול בין האנשים הנכנסים לבין האנשים היוצאים.


  למי מתאימים עמודי תור
  ?

  עמודי תור מתאימים לבתי מלון, בתי חולים, קופות חולים, מקומות ממשלתיים, פארקים ציבוריים ועוד.

  עמודי תור של מדיליין

  * עמוד התור שלנו עשויים מנירוסטה איכותית – כסופה או מוזהבת – בהתאם לדרישתכם. 

  * לבחירתכם, שני סוגי גימורים: עמוד תור עם ראש כדור או עמוד תור עם ראש כתר.
  * עמודי תור מגיעים עם מגוון חבלים לבחירתכם: חבלי קטיפה בצבעי כחול, בורדו, שחור וכו' – או חבלים ללא ציפוי.
  * לכל חבל מצורף קרס אשר ניתן לחברו לעמוד. תוכלו לבחור קרסים כסופים או מוזהבים, בהתאם לצבע של העמוד עצמו.
  * דגם נוסף לבחירתכם, הוא עמוד תור עם סרט נשלף: לכל עמוד תור יש סרט פנימי, הנשלף ומתחבר לעמוד אחר. לנוחיותכם, ישנה אפשרות לצרף את הסרט הנשלף לארבעה מקומות שונים. צבע הסרט של עמוד תור - ניתן לבחירה ואף ניתן להדפיס עליו את הלוגו של העסק שלכם.

 • מוצרי היגיינה


  אם אתם מחפשים מוצרי היגיינה איכותיים, הנשמרים לזמן רב, הגעתם למקום הנכון.

  חברתנו משווקת מגוון מוצרי היגיינה, המיועדים לשוק המוסדי, לשוק הפרטי, למלונות, למוסדות שיקומיים ולמוסדות סיעודיים.

  חברת מדיליין יבוא ושיווק בע"מ משווקת מגוון מוצרי אמבטיה ומוצרי היגיינה, כגון:

  מתקני נייר טואלט, מתקנים לניגוב ידיים, פחי אשפה, מאחזי נכים, סבוניות , דיספנסרים, מתקני החתלה, מתקנים לניקוי אסלות, מושבי אסלה ועוד.


  מדוע לבחור במוצרי ההיגיינה שלנו
  :

  • איכות ועמידות - חברתנו משווקת מוצרי היגיינה איכותיים, הנשמרים לזמן רב, כך שתוכלו ליהנות משקט ולא תיאלצו לבזבז את זמנכם על תחזוקה ורכישות תכופות.

  מוצרי ההיגיינה מיוצרים מנירוסטה איכותית, מתכת או פלסטיק קשיח ואיכותי.

  • עיצוב - המוצרים הינם בעלי גימור איכותי ומושלם, התורם למראה אסתטי ומעוצב, בחדרים ובחללים.

  • קו מוצרים יוקרתי - בין מוצרינו, ניתן למצוא מוצרי היגיינה במראה יוקרתי במיוחד.

  • מחירים נוחים - לנוחיותכם, ניתן לרכוש מוצרי היגיינה במחירים נוחים במיוחד.

  לקבלת הצעת מחיר למוצרי היגיינה, חייגו עכשיו: 072-2150309 או 072-2150308

 • ספסלים וריהוט גינה

  פח אשפה זה הזדמנות נפלאה בשביל כל אדם ליהנות מפתרונות מתאימים וגם לתרום למען איכות הסביבה.

  במידה ואתם מעוניינים פח אשפה עבור העסק שלכם או לבית או לכל מקום אחר, תוודאו כי מדובר פחי אשפה גדולים ומותאמים עבורכם,

 • ריהוט לתינוקות וילדים

  ריהוט לתינוקות וילדים

   

 • מוצרי חשמל

  מגוון מוצרי חשמל

 • ציוד לקייטרינג

  חברת מדיליין משווקת מגוון גדול של מוצרי קייטרינג,בין מגוון המוצרים ניתן למצוא סממובר,דיספנסר לשתיה, סלי כוסות, עגלות נירוסטה, עגלות מסלולים, טרמופורטים, מגשי מלצרים, עגלת קטניות, כלי הגשה, ועוד מגוון מוצרים מחירים ללא תחרות 

 • ציוד למסעדות


  אם אתם בעלי עסק, כגון מסעדה, בית קפה, מאפיה ועוד –

  אתם מוזמנים ליהנות ממגוון רחב של מוצרים איכותיים, במחירים ללא תחרות, מהיבואן לצרכן,
  ללא פערי תיווך!


  חברת מדיליין הינה יבואנית גדולה של ציוד מטבחי מגוון.


  בין לקוחותינו, נמנים בתי קפה, מאפיות, מסעדות, אולמות אירועים וכו'.
  כל הציוד שלנו מותאם לדרישות הלקוח, החל מהמקום המיועד לציוד, גודל הציוד ועוד.


  בין מגוון מוצרי מדיליין
  :

  • עגלות - עגלות מאפים, עגלות מסלול, עגלת קטניות, עגלות לקמח ועגלות אחסון.
  • מגשים - מגשי מלצרים, מגשי אפיה, מגשי לחם ומגשי פיצה.
  • רשתות - רשת לגריל ורשת לאפיה.
  • מגוון מוצרים נוספים: מדפים, טרמופורטים, דיספנסרים לשתייה קרה, סמוברים, כלי הגשה (שפינג דיש), סלי כוסות, בסקטים, פחי אשפה למטבח ועוד.

  לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו: 072-2150308 או 072-2150309

 • ציוד לקוסמטיקה

  חברת מדיליין משווקת מגוון ציוד לקוסמטיקאיות בין מגוון המוצרים ניתן למצוא

  עגלות שירות , עגלות מטפלים , כסאות מטפלים , מעמד רגל , אביזרי היגיינה , פחי אשפה , מיטות טיפולים , ועוד שלל גדול של מוצרים

  מחירים מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך

 • ציוד למאפיות , ציוד...


  במחירים ללא תחרות, מהיבואן לצרכן, ללא פערי תיווך

  חברתנו משווקת מגוון רחב של ציוד לעסקים רבים ברחבי הארץ:

  מאפיות, מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, חברות קייטרינג ועוד.


  אנו משווקים מגוון רחב של מוצרים איכותיים, כגון: עגלות נירוסטה, עגלות מאפים, עגלות מסלול, עגלות לקטניות, עגלות לקמח, מגשי אפיה, מגשי מלצרים, מגשי פיצה, רשתות לגריל, רשתות לאפיה, מדפים בהתאמה אישית ועוד.


  כל הציוד שאנו משווקים מותאם לדרישות הלקוח, החל מהמקום המיועד לציוד ועד הגודל הרצוי.

  נשמח לעמוד לשירותכם. לייעוץ ללא תשלום חייגו 072-2150308 או 072-2150309

מציג 1 - 1 מתוך מוצר 1
מציג 1 - 1 מתוך מוצר 1